de cz

O nás

Jsme  Váš certifikovaný partner od návrhu až po instalaci, servis a pravidelné revize všech vašich energetických zařízení ( tepelná čarpadla NIBE,  individuální řešení, úspora energií a optimalizace provozu po energetické stránce). Profesionální poradenství, projekce a realizace jsou důležité přednosti pro maximální výnosy, dlouhou životnost a spokojený chod provozu firmy i domácnosti.

  • instalace pro rodinné domy
  • instalace pro dvojdomy, řadové domy i bytové domy
  • instalace pro obchodní a průmyslová centra
  • průmyslové aplikace, výrobní závody, speciální řešení na míru

Aplikace nejmodernějších technologií světové úrovně
Dokonalá znalost a plně efektivní kombinace alternativních zdrojů                                             Používáme výhradně kvalitní značkové komponenty především evropské výroby

Naší prioritou je efektivita, spolehlivost a kvalita v kombinaci s dostupnou cenu. Díky vysoce sofistikovanému energetickému poradenství Vám můžeme v mnoha ohledech ušetřit nemalé finanční prostředky. I na běžné domácnosti lze uvažovat i desetitisíce korun ročně. Portfolio našich služeb je koncipováno tak, aby bylo plně v souladu s potřebami klienta s ohledem na komfortní řešení.

Společnost HELITECH s.r.o. je prodejní, montážní a servisní partnerskou firmou pro jižní čechy švédského koncernu NIBE Industrier AB s pevným a stabilním zázemím v Čechách (NIBE - DZ Dražice). Dodáváme úplný sortiment produktů za podmínek stanovených výrobcem. 

Máme osobní zájem o zlepšení ekologické situace nejen v naší zemi, ale i na celé planetě. Podílíme se na organizaci řady konferencí, seminářů a vzdělávacích akcí. 

Zkuste si pravdivě odpovědět: Musím opravdu tak často jezdit autem? Co dobrého jsem dnes udělal pro naší planetu? Už jsem také vegetarián, jako mnoho ostatních ? Používám odbouratelné prací prostředky? Jak důsledně třídím odpad a kolik ho produkuji? Kolik zasadím ročně stromů? Jsem laskavý ke všem živým bytostem? ... stačí jen začít.
 
Člověk za posledních 40 let vyhubil polovinu živých tvorů na celé planetě.
Na záchranu lidstva, ekologické situace a minimalizace škod napáchaných lidskou rasou je posledních 12 let  ( do roku 2030 ).
živočišná produkce je jednou z nejvýznamnějších příčin globálních klimatických změn.
Víte, že jediný způsob, jak zachránit naší planetu je „stát se alespoň vegetariány“ ?  více na http://taprana.cz/vegetarianstvi/

Co prospěšného pro naší planetu děláte Vy ? My montujeme tepelná čerpadla NIBE, sázíme stromy a jsme již dlouhá léta vegetariáni.

 

Přihlásit se