de cz

Služby

 Základní kvalifikované služby, které provádíme pro naše zákazníky jsou uvedeny níže:

Projekce stavební i elektro

Stavební povolení, hydrogeologický průzkum,včetně statických posudků, revizí, odhadů, posudků soudního znalce, optimální a především efektivní návrhy řešení. Projekce elektro NN i VN.

Legislativa

Vyřizujeme nezbytná povolení související s výstavbou Vašeho zařízení, EON, ČEZ, audity, kotlíkové dotace, zelená úsporám a vše potřebné.  

Dodávka

Jsme schopni a připraveni bezpečně a dynamicky provést kompletní dodávku na místo určení ve velmi krátkém čase. Běžně provedem audit, či projektovou dokumentaci synchronizovaně s dodávkou tak, aby došlo k narušení časového harmonogramu stavby.     

Montáž

Kvalitní montáž je naší každodenní činností, provádí ji pouze proškolení, certifikovaní pracovníci v oboru. Naše firma má stavebně montážní pojistku do výše 5.000.000,- Kč a pojištění odpovědnosti za škodu.

Servis

Servis jako službu provádíme pro naše zákazníky, ale i pro ostatní uživatele již namontovaných tepelných čerpadel NIBE především v jižních čechách. Společnost HELITECH s.r.o. je prodejní, montážní a servisní partnerskou firmou pro jižní čechy švédského koncernu NIBE s pevným a stabilním zázemím v Čechách ( NIBE-DZ Dražice ). Trafostanice -ve spolupráci s firmou EVOCATI s.r.o. provádíme dispečink a pohotovost 24 hodin denně po celé ČR, máme vlastní skladovou zásobu transformátorů a veškerých komponent pro všechny typy.

Revize

Průběžné revize chadiva, elektro, revize stavebních celků, trafostanice, vedení NN i VN a další dle potřeby. 

Optimalizace nákladů na elektrickou energii

Díky jedinečným množstevním podmínkám u dodavatelů el. energie provádíme optimalizaci dodavatele elektrické energie i jako samostatnou službu. V mnoha případech rozdíl od stávajícího stavu činí i 20-40 % ročně ve prospěch zákazníka.

Pojištění       

Kvalitní pojištění za zajímavých podmínek ve všech oblastech

Financování  

Tepelné čerpadlo je kvalitní investice s jistou návratností. S půjčkami i investicemi pomáháme nejen v rámci instalace tepelného čerpadla, ale i velkých projektů. Jsme příjemným partnerem pro každého od drobných klientů po developery. Máme co nabídnout. 

 

Přihlásit se