de cz

Služby

 Základní kvalifikované služby, které provádíme pro naše zákazníky jsou uvedeny níže:

Projekce stavební i elektro

Stavební povolení, hydrogeologický průzkum,včetně statických posudků, revizí, odhadů, posudků soudního znalce, optimální a především efektivní návrhy řešení. Projekce elektro NN i VN.

Legislativa

Vyřizujeme nezbytná povolení související s výstavbou Vašeho zařízení, EON, ČEZ, audity, kotlíkové dotace, zelená úsporám a vše potřebné.  

Dodávka

Jsme schopni a připraveni bezpečně a dynamicky provést kompletní dodávku na místo určení ve velmi krátkém čase. Běžně provedem audit, či projektovou dokumentaci synchronizovaně s dodávkou tak, aby došlo k narušení časového harmonogramu stavby.     

Montáž

Kvalitní montáž je naší každodenní činností, provádí ji pouze proškolení, certifikovaní pracovníci v oboru. Naše firma má stavebně montážní pojistku do výše 5.000.000,- Kč a pojištění odpovědnosti za škodu.

Servis

Servis jako službu provádíme pro naše zákazníky, ale i pro ostatní uživatele již namontovaných tepelných čerpadel NIBE především v jižních čechách. Společnost HELITECH s.r.o. je prodejní, montážní a servisní partnerskou firmou pro jižní čechy švédského koncernu NIBE s pevným a stabilním zázemím v Čechách ( NIBE-DZ Dražice ). 

Revize

Průběžné revize chadiva, elektro, revize stavebních celků, trafostanice, vedení NN i VN a další dle potřeby. 

 

 

Přihlásit se