de cz

Úspora energie

Společnost HELITECH s.r.o. je regionální partner v jižních Čechách firmy Optimal energy.cz, a.s.    IČ: 29235642 ( na trhu od roku 2010 )

Provádíme úplné portfolio služeb s kvalitním a sofistikovaným zázemím.

Snižujeme klientům náklady prostřednictvím našeho projektu ModroZelená Úsporám (MZÚ).
MZÚ© je komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména pro domácnosti, firmy a obce. V rámci analýzy zjistíme, které energetické úspory můžete uplatnit a následně efektivně zkombinujeme například úspory elektrické energie, distribuční sazby, jističe, zemního plynu vody, vytápění, osvětlení a další.

Jak na to? Zašlete nám přední a zadní stranu jediné faktury za  elektřínu, či plyn. Pro jistotu a větší přesnost je dobré zaslat také celkovou roční spotřebu, u větších odběrných míst odběrový diagram. Na základě těchto podkladů Vám připravíme přesnou analýzu úspor. V 99,9% jsou naši klienti překvapeni rozdílem ceny, který umíme dosáhnout a garantovat po celou dobu trvání smlouvy. Následně můžeme uzavřít smlouvu. Analýza úspor je zdarma. Kontakt pro zaslání podkladů je info@helitech.cz, nebo uspora@helitech.cz .

Proč uzavřít smlouvu s námi ? Protože je to pro Vás nejvýhodnější nejen po stránce cenové, ale i etické. Díky velkému množství klientů máme pro Vás vždy nejvýhodnější podmínky. Dbáme na fair-play podmínky na energetickém trhu a pečujeme o Vás, tak aby jste byli vždy spokojeni a smlouva s námi plnila svůj účel ve všech směrech. Spravujeme několik set tisíc odběrných míst a každý měsíc minimálně dalších 1000 přibývá. To je pro nás největší referencí a známkou kvality. Navíc jako jediní provádíme komplexní služby v oboru energetiky.

Naši energetičtí poradci jsou pravidelně vzděláváni v certifikovaném systému Optimal Knowledge a dodržují Etický kodex (obecně uznávaná pravidla etiky a slušného chování, obecně závazné právní předpisy České republiky). Vyhýbáme se nepravdám, úmyslnému zkreslování skutečností a informování zavádějícím způsobem. Při výkonu své činnosti poradci nesmí v žádném případě provozovat klamavé nebo podvodné praktiky.

Vždy dodržujeme základní pravidlo Energetického dobra: pro klienty hledáme nejvhodnější řešení jejich energetických potřeb.

  • Více než 1000 nových spokojených klientů měsíčně
  • Naše služby neustále vyvíjíme a zlepšujeme
  • Našim klientům jsme již ušetřili přes 2 892 926 302  Kč.
Přihlásit se