de cz

Servis

Společnost HELITECH s.r.o. je prodejní, montážní a servisní partnerskou firmou pro jižní čechy švédského koncernu NIBE Industrier AB s pevným a stabilním zázemím v Čechách (NIBE - DZ Dražice).

Níže naleznete kontaktní číslo na NIBE HOTLINE. Jde o linku, kde je k dispozici vždy servisní a schvalovací technik z našeho týmu. Cílem této linky je pomoci zákazníkovi o víkendech, svátcích a večerních hodinách. ( kontakt je uveden přímo na banneru)

http://www.nibe.cz/cs/servis

Základní záruka na tepelné čerpadlo

Na tepelná čerpadla NIBE dáváme spotřebiteli záruku 3 roky a po jejím skončení poskytujeme jako možnost další 3 roky náhradní díly zdarma, byla-li instalace schválena autorizovaným technikem NIBE.Schválení instalace se objednává u autorizovaného technika NIBE prostřednictvím naší firmy, ježto partnerem NIBE v jižních čechách, po dohodě i jinde.

 

Reklamace

Při reklamaci je zapotřebí se obrátit vždy nejprve na naší firmu HELITECH s.r.o. emailem na info@helitech.cz, která tepelné čerpadlo instalovala. Ta prověří situaci a bude-li se jednat skutečně o závadu tepelného čerpadla, provede jako Autorizovaný servis NIBE opravu.

Servis jako službu provádíme pro naše zákazníky, ale i pro ostatní uživatele již namontovaných tepelných čerpadel především v jižních čechách.

Přihlásit se